Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, grałem kiedyś na pl na s22 mam tam postać 48 lvl, ale przeniosłem się na privy, potem znów mi się zachciało grać na pl ale mam mały błąd.

A więc do rzeczy, odpalam metin2.pl i się patchuje i torrentuje, gra się włączyła, lecz gdy wybieram orion i zamiast pisac na ch1,ch2,ch3,ch4 Norm czy Busy piszą takie kropki "..." a więc usunąłem metina z komputera, i pobrałem nowego z www.Metin2.pl pobrałem zainstalowałem instalke, potem grę, patchuje i torrentuje. Wszystko dobrze, lecz nadal ten sam błąd z kropkami, chcę też dodać że nie działa też metin2 piszę mi błąd podczas łączenia się z serwerem, nie działa tylko Orion, ale wszystkie 25 serwerów nie wiem co robić. Może jednak nie mam grać na PL tylko na priv ;P. Ale proszę o pomoc ;D.

Opublikowano

Spróbuj zagrać przez obejście lub sprawdz czy antywirus/zapora Ci nie blokują dostępu do metina.

 

Najlepiej je wyłącz

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Ale czekaj.

Ja u siebie na kompie przy wybieraniu ch mam " ... " ale normalnie mnie loguje i wszystko śmiga.

Usun z kompa wszystko co związane z metinem ( cheaty, boty itp ) i wtedy śćiagnij najnowszego metka z metin2.pl .

Jak nie zadziała, to popróbuj cos pozmieniac we właściwosciach.

Opublikowano

Ja miałem problem z kropkami jednak zalogować się mogłem.

Spróbuj jeszcze jeden reinstal.

Polecam program Revo unistailer pro - usuniesz metina i wszystko co z nim związane.

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

ja tak samo, 10 min temu mnie wywaliło i już się zalogować nie mogę

 

@EDIT: heheh nagle zaczęło działaćxD



"Wyznacz Sobie taki cel, że gdybyś go osiągnął, to zwaliłby Cię z nóg."

The Secret



Pomogłem? Daj +

Nowicjusz
Opublikowano

ja tak samo, 10 min temu mnie wywaliło i już się zalogować nie mogę

znowu im upadło udostępnianie sieci jak ostatnio godzina dwie i bd działać

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...